Brazylia pokonana w Lidze Narodów! Polscy siatkarze wygrali 3:1 [+GALERIA]

Eksperci spodziewali się zaciekłej rywalizacji, a tymczasem polscy siatkarze uraczyli kibiców dość gładkim zwycięstwem w drugim spotkaniu w Lidze Narodów, rozgrywanym w Pasay City. Biało-Czerwoni pokonali zespół z Brazylii 3:1.

W pierwszym secie obie reprezentacje wychodziły na prowadzenie, jednak ostatecznie to Polakom udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W drugim secie Brazylijczycy narzucili mocne tempo. Udało im się zgromadzić kilkupunktową przewagę nad Polakami i wygrać drugiego seta. Po drugim secie wynik: Polska 1:1 Brazylia. Dalej mecz rozgrywał się już pod dyktando polskiego zespołu. Biało-Czerwoni zdobywali niewielką przewagę i utrzymywali ją do końca trzeciego i czwartego seta, grając punkt za punkt. Ostatecznie mecz zakończyło zwycięstwo Polaków 25:21 w czwartym secie.