Liga Narodów

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące Liga Narodów

Wiadomości

Mamy to! Polska pokonuje USA 3:1 i zwycięża w Lidze Narodów!

Po zaciętym meczu w finale Ligii Narodów polscy siatkarze pokonują drużyna z USA 3:1. Ekipa do zadań specjalnych, bo tak

Czytaj dalej
Wiadomości

Sukces polskich siatkarzy. Awansowali do finału Ligi Narodów

Polscy siatkarze pokonali drużynę Japonii w półfinale w Gdańsku 3:1. To zwycięstwo zapewniło im awans do finału Ligi Narodów. Początki

Wiadomości

Przywitanie brązowych medalistek Ligi Narodów na lotnisku w Krakowie [+GALERIA]

Siatkarki i sztab reprezentacji Polski powrócili z finału Ligi Narodów. Na lotnisku w Krakowie odbyło się oficjalne przywitanie. Polki po

Wiadomości

Polki rewelacją Ligii Narodów. Brązowy medal po zwycięstwie z USA

W meczu o 3. miejsce w siatkarskiej Lidze Narodów Polki pokonują reprezentację USA i sięgają po brązowy medal. Polskie zawodniczki

Wiadomości

Brazylia pokonana w Lidze Narodów! Polscy siatkarze wygrali 3:1 [+GALERIA]

Eksperci spodziewali się zaciekłej rywalizacji, a tymczasem polscy siatkarze uraczyli kibiców dość gładkim zwycięstwem w drugim spotkaniu w Lidze Narodów,

Wiadomości

Polscy siatkarze po tie-breaku wygrywają z Holendrami

Polacy w Lidze Narodów odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem nasza reprezentacja pokonała zespół z Holandii 3:2 (22:25, 25:18, 18:25, 25:22,

Świat

Liga Narodów. Robert Lewandowski oddał koszulkę kilkuletniej dziewczynce [WIDEO]

Robert Lewandowski po meczu z Walią (1:0) nie zapomniał o kibicach. Kapitan podszedł do trybuny polskich kibiców, dziękując im za wsparcie. Oddał swoją

Świat

Polska znów przegrała z Belgią w meczu piłkarskiej Ligi Narodów

Polska przegrała z Belgią 0:1 mecz piłkarskiej Ligi Narodów, który rozegrano w Warszawie. Bramkę w 16 minucie spotkania zdobył Michy

Wiadomości

Sborna pokonana! Polacy na czele Ligi Narodów

Szóstą kolejkę meczów w ramach tegorocznej Ligi Narodów Polacy zakończyli z sukcesem. W czterosetowym spotkaniu pokonali 3:1 reprezentację Rosji. >>>

Wiadomości siatkówka

Liga Narodów: Polacy pewnie pokonują Amerykanów 3:0

Reprezentanci Polski w trzech setach pokonali Amerykanów w kolejnym meczu w ramach Ligi Narodów. Trochę problemów biało-czerwoni mieli wyłącznie w

Sport piłkarze reprezentacja Polski

Polacy wygrali 2:1 mecz z Bośnią i Hercegowiną w Lidze Narodów! [ZDJĘCIA]

Reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Bośnię i Hercegowinę 2:1 w drugiej kolejce Ligi Narodów. Gole dla naszej drużyny strzelili Kamil