Fot. stopaborcji.pl

Kanada: Mary Wagner znów w rękach policji

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Jak podaje portal Stop Aborcji, Mary Wagner znów została aresztowana. Informację przekazała im mama Mary. 

Jak podaje źródło – 8 grudnia tego roku, a więc kilka dni temu, przy „Medical Center” w Toronto – Mary Wagner znajdowała się w klinice, rozmawiając z kobietami, które się w niej znajdowały. 

Fot. stopaborcji.pl

Na miejsce przybyła jednak kanadyjska policja, aresztując Mary Wagner. Cytujemy wiadomość, jaką mama Mary przekazała portalowi Stopaborcji.pl. 

8 grudnia Mary wróciła do więzienia za wejście do kliniki aborcyjnej, z różami i propozycją wsparcia dla matek i dzieci.

Parafrazując to, co tysiące ludzi powiedziało o niej sędziemu podczas sierpniowego procesu: Mary jest łagodna, życzliwa, odważna, pełna wiary, cierpliwa, pełna nadziei i modlitwy, inteligentna i elokwentna, pełna współczucia i poświęcenia. Mary wkracza do ośrodków zabijania, ponieważ Chrystus jest tam w swoim najbardziej bezbronnym przebraniu, niechcianym i bezbronnym dziecku. Uwielbia zarówno matkę, jak i dziecko, pragnąc okupu od śmierci obydwojga, która jest im przynoszona (fizyczna śmierć dziecka, jak i duchowa śmierć matki). Działania Mary oparte są na miłości, najpierw dla jej Ojca w niebie, a potem dla niemowląt i ich matek. Ona daje im róże nadziei i wolności w zamian za ich dzieci.

Mary Wagner została aresztowana w Toronto „Medical Center” 960 Lawrence Ave W.

Proszę, zachowaj Mary w swoich modlitwach.

Dołączamy się do modlitwy za Mary!

Fot. stopaborcji.pl

Galeria (3 zdjęcia)
Kanada: Mary Wagner znów w rękach policji
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze