Kiedy będzie koniec świata?

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Co roku pojawia się wiele przepowiedni dotyczących zniszczenia Ziemi i końca świata. W tym roku nie jest inaczej. Czy przepowiednie mają szansę się ziścić?

Na początku 2018 roku jasnowidzowie przewidują, że Ziemię odwiedzą wreszcie kosmici. Ich przybycie jednak ma być początkiem wielkiej epidemii chorób, które mogą przywieźć.

Z kolei wróżka Kaede Uber, nazywana spadkobierczynią Baby Wangi, przygotowała proroctwo dla Ukrainy. 15-letnia dziewczynka zapewnia, że ​​mieszkańców Ukrainy czeka kolejna rewolucja. W kraju nastąpi zamach stanu, który pochłonie wiele ofiar.

Jeden z ukraińskich astrologów przewiduje również wybuch III wojny światowej, związany z napięciami gospodarczymi między USA a Chinami. Jego zdaniem wojna wybuchnie właśnie w 2018 roku, a w jej zakończeniu pomoże Rosja, w której gwałtownie zmieni się władza.

Chrześcijanie jednak powinni zachowywać zdrowy dystans do takich przepowiedni. Pismo Święte wskazuje nam, że godzina ponownego przyjścia Chrystusa i zakończenia świata nie jest i nigdy nie będzie znana.

„Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego”. (Mt 24,36)

Tak naprawdę nie wiemy nie tylko kiedy nastanie koniec świata, ale kiedy i my sami umrzemy, Może to być za 50 lat, może być za pół godziny. Czas dany nam na Ziemi lepiej więc spożytkować rozwijając swoją więź z Bogiem i bliskimi niż na nerwowym zerkaniu do kalendarza.

Kiedy będzie koniec świata?
4.5 (74.29%) 35 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze