materiały prasowe

Kokotek: Festiwal Życia w tym roku w innej formie. Będzie on… grą

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Festiwal Życia 2020, ze względu na epidemię, nie może odbyć się fizycznie w Kokotku – tak jak w zeszłych latach. Mimo to organizatorzy nie poddali się i tegoroczny festiwal odbędzie się w zmienionej formule, w terminie od 6 do 9 lipca.

Główną treścią tegorocznego wydarzenia będzie gra. Każdy z zarejestrowanych uczestników, otrzyma codziennie do wykonania zestaw zadań. Celem gry będzie głębsze poznanie samego siebie i rozwój. Uczestnicy będą pracować nad czterema sferami życia – ciałem, intelektem, psychiką (emocjami) oraz duchem.

Dodatkowo codziennie o 8.00 oraz o 20.00 odbywać się będą transmisje na żywo z festiwalowego studia w Kokotku. Rano transmitowane będą modlitwy poranne oraz wprowadzenie w dzień. Wieczory będą zróżnicowane. Pierwszego dnia, w poniedziałek, w klimat festiwalu wprowadzą nas Adam Szewczyk i Magda Anioł podczas festiwalowego grania, a świadectwem podzieli się abp Grzegorz Ryś. We wtorek na pytania uczestników w formie Q&A odpowie Szymon Reich. W środę w debacie na temat rozwoju wezmą udział m.in. Tomasz Rożek i Sylwia Jaśkowiec. Na zakończenie organizatorzy i uczestnicy podsumują całe wydarzenie dzieląc się materiałami z przeżywania tego czasu.

>>> Jak rozpoznać oblackie powołanie? [ROZMOWA]

To jednak nie wszystko. Nie zabraknie realnego spotkania. Uczestnicy zbiorą się w mniejszych grupach w ponad 35 lokalizacjach, gdzie przeżyją wspólne msze święte, pracę w grupach i nabożeństwa. Organizatorzy lokalnych spotkań planują jeszcze więcej – w różnych miejscach odbędzie się m.in. popularny bieg festiwalowicza.

W tegorocznym Festiwalu Życia można uczestniczyć zarówno grupowo jak i indywidualnie. Zarejestrować się na festiwal można pod adresem www.rejestracja.festiwalzycia.pl. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.festiwalzycia.pl.

Zobacz także
Wasze komentarze