epa06078555 A handout photo made available by the London Fire Brigade (LFB) shows a building within the Camden Lock Market affected by a fire in London, Britain, 10 July 2017. Around 70 firefighters and officers and ten fire engines responded to a fire in Camden Lock Market early 10 July. There were no immediate reports of any casualties. The cause of the fire was unknown, LFB reported. EPA/LONDON FIRE BRIGADE HANDOUT — BEST QUALITY AVAILABLE — HANDOUT EDITORIAL USE ONLY/NO SALES Dostawca: PAP/EPA.

Londyn: kolejny pożar

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Przez całą noc z niedzieli na poniedziałek strażacy walczyli z groźnym pożarem jednego z budynków londyńskiego targowiska Camden Market. Z ogniem walczyło 70 strażaków wspieranych przez 10 wozów strażackich. Nad ranem pożar udało się opanować. Brak informacji o ofiarach.

Straż poinformowała, że ogień, który najpierw pojawił się w sklepie muzycznym, strawił drugie i trzecie piętro oraz dach budynku targowego. Przyczyny pożaru, który błyskawicznie się rozprzestrzeniał nie ustalono.

W 2008 i 2014 r. targowisko było już miejscem groźnych pożarów. Camden Market to kilka dużych, mieszczących się obok siebie targowisk znajdujących się w znanej ze sklepów i lokali rozrywkowych londyńskiej dzielnicy Camden Town.

Fot. PAP/EPA/LONDON FIRE BRIGADE HANDOUT

Londyn: kolejny pożar
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze