siatkówka

Liga Narodów w piłce siatkowej: Słowenia wygrała z Polską 3:1

Dziś, w niedzelę 30 maja odbył się mecz Polska – Słowenia w ramach siatkarskiej Ligi Narodów. Po emocjonującym spotkaniu reprezentacja Polski przegrała 3:1.

W pierwszym, jak się okazało nie tak łatwym dla Biało-Czerwonych secie, Polska przegrała ze Słowenią 22-25.

Sytuację udało się poprawić w drugiej części spotkania. Wtedy, co również obarczone było nie lada wysiłkiem, Reprezentacja Polski pokonała Słowenię 25:23.

W trzecim secie zauważalny był ewidentny spadek formy Biało-Czerwoych. Reprezentanci Słowenii pokonali ich aż sześcioma punktami. Ostateczny wynik kolejnej części to 19-25.

Ostatni set spotkania był bardzo wyrównany. Ostatecznie jednak Słoweńcy pokonali Biało-Czerownych 25:23.