siatkówka

Liga Narodów w siatkówce: Polska w finale

W sobotę, 26 czerwca odbył się kolejny mecz Ligi Narodów w piłce siatkowej. Tym razem reprezentacja Polski zmierzyła się ze Słowenią. Po emocjonującym spotkaniu Biało-Czerwoni wygrali 3:0 w setach.

W ostatnich meczach, Polacy nie mieli zbyt dobrej passy w spotkaniach z przeciwnikami z południa Europy. Już pierwsza część spoktania okazała się być dla nich niesamowicie wymagająca. Pomimo trudności, Biało-Czerwoni pokonali Słoweńców właściwie o włos, kończąc pierwszego seta z wynikiem 25:22.

Idąc za ciosem, reprezentanci Polski pokonali Słowenię w drugim secie 25:21.

Trzeci set także okazał się być szczęśliwy dla reprezentacji Polski. Po emocjonującym starciu pokonali Słoweńców 25:23. Teraz czeka ich mecz z Brazylią.