Fot. oblaci.pl

Mistrzostwa Polski księży w tenisie ziemnym. Wzięli w nich udział także oblaci

W dniach 5-7 września w Żywcu odbyły się XXII Tenisowe Mistrzostwa Polski Księży i Kleryków. Pośród 37 uczestników znalazło się trzech oblatów. W jednej z kategorii oblaci znaleźli się na podium.

W kategorii Open wystartowali: o. Jerzy Dietrich OMI z Laskowic Pomorskich oraz o. Piotr Paśko OMI z Lublińca. W kategorii 70+ wystąpił o. Mieczysław Hałaszko OMI, który zajął trzecie miejsce i stanął na podium. Jak sam przyznaje, “do mistrzostwa zabrakło jednego gema”.

Galeria (2 zdjęcia)
Google News
Bądź na bieżąco z Misyjne.pl!

Obserwuj misyjne.pl w Google News. Dodaj nas do ulubionych, aby nie przegapić najważniejszych treści z kraju i ze świata.

Czytałeś? Wesprzyj nas!

Działamy także dzięki Waszej pomocy. Wesprzyj działalność ewangelizacyjną naszej redakcji!

Zobacz także
Wasze komentarze