Alan Ames

YouTube

Kraków: odbędzie się spotkanie z Alanem Amesem

Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18:00. Po Eucharystii Alan Ames wygłosi konferencję oraz podzieli się świadectwem swojego życia i nawrócenia. Następnie odbędzie się uwielbienie, w trakcie którego Alan będzie modlił się wstawienniczo za uczestników spotkania.

Kim jest Alan Ames?

Alan Ames to charyzmatyczny katolicki mówca i autor bestselleru “Oczami Jezusa”. Przed swoim nawróceniem był gangsterem i przestępcą. Urodził się na przedmieściach Londynu. Jak twierdzi – niemal nie istnieje taki grzech, którego nie popełnił. Po przeprowadzce do Australii, w trakcie podróży służbowej przeżył jednej nocy głębokie nawrócenie. Stanął bowiem twarzą w twarz z osobowym złem. Wybawił go ode złego Jezus Chrystus. Ames doświadcza także prywatnych objawień. Jest pod opieką kapłana. Ma stałego spowiednika i kierownika duchowego.

<<Kim jest Brat Elia, wizjoner i mistyk? Tylko u nas, jego wyjątkowa książka>>

Jego misją jest głoszenie wszystkim ludziom, że Bóg kocha każdego z nas i chce tak niewiele − byśmy Go też kochali. Alan podzielił się swoją historią m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Toronto w 2002 r.

O swoim dramatycznym życiu, momencie nawrócenia i relacji z Bogiem opowie w trakcie wydarzenia w Krakowie. Na spotkaniu odbędzie się indywidualna modlitwa o uzdrowienie.

Spotkanie z Alanem Amesem odbędzie się w Krakowie, w parafii św. Stanisława Kostki, przy ul. Konfederackiej 6 (Dębniki), 26 maja 2019 roku. Wstęp jest wolny.