Państwo Evansowie mają drugie dziecko

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

– Mamy dwoje dzieci, i zawsze będziemy je mieć – mówią rodzice Alfiego Evansa, Tom i Kate Evans. 

Już od początku istniało 25 procentowe prawdopodobieństwo, że mały Thomas, brat Alfiego będzie miał podobną chorobę genetyczną, wyniki badań okazały się jednak pozytywne. Cztery miesiące po śmierci Alfiego na świat przyszedł jego brat, całkowicie zdrowy. 

– Na początku nie byliśmy radośni, byliśmy przerażeni – powiedziała Kate na antenie programu telewizyjnego. – Kiedy Thomas się pojawił, mieliśmy mieszane emocje – dodała. Od początku nie było wiadomo, czy mały Thomas nie odziedziczył również choroby genetycznej. – Może to źle zabrzmi, ale byłem pełen obaw przed urodzeniem się kolejnego dziecka. Ale on jest niesamowity, bardzo podobny do Alfiego – mówił Tom Evans. Dziecko urodziło się na początku zeszłego miesiąca, jednak dopiero teraz rodzice pokazali się z nim dziennikarzom.

Mały Alfie Evans zmarł cztery miesiące temu, po odłączeniu aparatury podtrzymującej życie dziecka. Szpital zrobił to bez zgody rodziców. Mały Alfie cierpiał na chorobę genetyczną, nie do końca zdiagnozowaną przez lekarzy. 

Państwo Evansowie mają drugie dziecko
6 (100%) 1 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze