Patrycja Hurlak: żyję w czystości i zachęcam do tego inne kobiety

2 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Porzuciła życie gwiazdy, by stać się kobietą. Mowa o aktorce Patrycji Hurlak, znanej z takich seriali jak: „Klan”, „M jak miłość”, czy „Blondynka”. Wzięła ona w kolejnym spotkaniu „Całkiem Inna – kobieta w blasku Stwórcy” w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu.

Patrycja Hurlak jest chętnie zapraszana na spotkania z ludźmi w całej Polsce, aby dzielić się tym, jak Bóg zmienił jej życie. Tak było i w Radomiu. Na spotkanie w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu przyszło ok. 150 kobiet. Aktorka wiele uwagi poświęciła czystości przedmałżeńskiej.

– Myślę, że jestem promotorką czystości przedmałżeńskiej. To poczucie humoru Boga, biorąc pod uwagę, że mam tyle związków za sobą. Ile? Nie pamiętam. Ale z drugiej strony mam prawo o tym mówić, ile kosztuje nieczystość przedmałżeńska, ile kosztuje łez, kiedy człowiek rani drugiego człowieka. Żyję w czystości i widzę różnice między tymi światami. Żyjąc w czystości wchodzimy w normalne relacje. Kobieta musi się szanować, bo jeśli ona nie będzie się szanowała, to nikt jej nie uszanuje – mówiła Patrycja Hurlak.

Dodała, że kobieta, która ulega chłopakowi, traktuje siebie jako rzecz. – Biorąc coś na próbę, trzeba wiedzieć, że po okresie próbnym kupuje się nowy przedmiot. Nie licz kobieto, że jeśli pójdziesz do łóżka z chłopakiem, on się z tobą ożeni. Większość takich związków szybko się rozpada – powiedziała aktorka.

– Żadna kobieta nie stoi na straconej pozycji. Każda z was, po przejściach ma szansę rozpocząć nowe życie. Czystość przedmałżeńska, czystość odzyskana jest taką tratwą ratunkową dla pokolenia, które dało sobie wmówić, że nieczystość nie jest grzechem – dodała.

Dla Patrycji Hurlak przepisem na szczęście jest Dekalog. – To system zabezpieczeń przed śmiercią – stwierdziła.

Patrycja Hurlak ma 38 lat. Pochodzi ze Świdnicy. Jest absolwentką Szkoły Aktorów Filmowych oraz Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Swoją historię przedstawiła w książce „Nawrócona wiedźma”, wydanej przez Wydawnictwo Diecezji Siedleckiej. To zapis rozmowy, jaką przeprowadził z nią ks. Mateusz Czubak. Wierzyła w horoskopy, miała podręcznik czarnej magii, rzucała klątwy i przestała chodzić do kościoła. Później robiła karierę w show biznesie. Miała wszystko, oprócz wewnętrznego spokoju. Nawróciła się w 2011 roku. Teraz jeździ po całej Polsce dzieląc się świadectwem swojego życia, bierze też czynny udział w różnych akcjach ewangelizacyjnych oraz społecznych.

Fot. youtube.com

Patrycja Hurlak: żyję w czystości i zachęcam do tego inne kobiety
3.2 (53.33%) 3 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze