piłkarze reprezentacja Polski

Kamil Grosicki i Elvir Koljic Bośni i Hercegowiny, fot. PAP/Andrzej Lange

Polacy wygrali 2:1 mecz z Bośnią i Hercegowiną w Lidze Narodów! [ZDJĘCIA]

Reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Bośnię i Hercegowinę 2:1 w drugiej kolejce Ligi Narodów. Gole dla naszej drużyny strzelili Kamil Glik oraz Kamil Grosicki.

W porównaniu do przegranego meczu z Holandią na spotkanie z Bośnią i Hercegowiną Jerzy Brzęczek dokonał pięciu zmian w składzie. W wyjściowej jedenastce pojawili się Łukasz Fabiański, Maciej Rybus, Jacek Góralski, Kamil Grosicki oraz Arkadiusz Milik. Jeszcze więcej roszad dokonał selekcjoner bośniackiej kadry, który na ławce rezerwowych posadził m.in. Edina Dżeko oraz Edina Viscę.

Zenica, Bośnia i Hercegowina, Karol Linetty i trener kadry Jerzy Brzęczek, fot. PAP/Andrzej Lange

Bramki Kamila Glika i Kamila Grosickiego dały nam pierwsze punkty w Lidze Narodów. „Po okresie koszmarnej gry nagle naszym zawodnikom coś jakby przestawiło się w głowach i zaczęli grać zupełnie inaczej. Szybko, ciekawie, z pomysłem. Zmiana stylu nastąpiła pod koniec pierwszej połowy. Szybkie wymiany podań na małej powierzchni mogły się podobać i zamazały koszmarny obraz spotkania, który trwał do 35 minuty” – pisze na portalu sportowefakty.wp.pl w komentarzu po meczu Marek Wawrzynowski.