Szukamy pracownika

Marten Bjork/unsplash

Praca szuka człowieka!

Prokura Misyjna Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej szuka osoby do pracy na stanowisku: magazynier.

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie oraz rozładunek towaru zgodnie z planem oraz dokumentacją
  • planowanie, rozmieszczanie oraz zabezpieczanie towaru na przestrzeni magazynowej
  • wystawianie faktur
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • dbanie o porządek w magazynie
  • obsługiwanie urządzeń biurowo – magazynowych

Oczekiwania od kandydatów:

  • wykształcenie – minimum średnie
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność obsługi komputera
  • otwartość w relacjach międzyludzkich
  • pośrednik dobra i radości

W ramach współpracy oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o pracę lub inną
  • pracę w zgranym zespole i w chrześcijańskiej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem na adres [email protected].

Wybrane dla Ciebie

Czytałeś? Wesprzyj nas!

Działamy także dzięki Waszej pomocy. Wesprzyj działalność ewangelizacyjną naszej redakcji!