Andrea Bocelli po raz pierwszy nagrał piosenkę ze swoim synem [WIDEO]

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Utwór „Fall On Me” pochodzi z nowego albumie „Si”, który ukaże się jeszcze w 2018 roku.

Piosenka jest również częścią ścieżki dźwiękowej do nowego filmu Disneya „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. W obsadzie zobaczymy między innymi takich aktorów jak Keira Knightley, Mackenzia Foy, Helen Mirren czy Morgan Freeman. (Andrea Bocelli wspomina współpracę ze swoim synem Matteo)

Każdy, kto jest rodzicem, każdy, kto zna wspaniałe poczucie odpowiedzialności bycia matką albo ojcem, zrozumie przesłanie tego utworu. Jest to moja pierwsza piosenka, którą nagrałem z moim synem. Technicznie nasze głosy są bardzo różne, ale jest jedna rzecz, która je łączy – nastawienie. Ten charakterystyczny sposób wyrażania siebie przez Twój głos. To jest coś, czego nie można się nauczyć, z tym trzeba się urodzić. (Andrea Bocelli wspomina współpracę ze swoim synem Matteo)

„Si” to już szesnasty album Andrei Bocellego! Premiera płyty zapowiedziana jest na 24 października 2018 roku. Znajdziemy na niej aż 16 nowych utworów, w tym duety z gwiazdami takimi jak Dua Lipa, Josh Groban i Aida Garifullina. Całość została nagrana w domowym studiu w Forte dei Marmi we Włoszech.

Andrea Bocelli po raz pierwszy nagrał piosenkę ze swoim synem [WIDEO]
5.6 (92.67%) 30 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze