Aż 25% taniej w naszym sklepie! Promocja na koniec Miesiąca Misyjnego! [ZAMÓW]

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Na koniec Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję! Zamów dowolne produkty z naszego sklepu internetowego o 25% taniej!

W naszym misyjnym sklepie można nabyć książki, dewocjonalia, koszulki, gadżety misyjne oraz pyszności z krajów misyjnych.

W sklepie znajdziecie również naszą autorską markę kaw i herbat. Stawiamy na różnorodność świeżych aromatów, wykorzystując proste, ręczne metody produkcji, w których dużą rolę odgrywa intuicja, pasja i stałe obcowanie z produktem. Ziarna i liście sprowadzamy z krajów i plantacji misyjnych z Afryki, Ameryki, Azji oraz Australii i Oceanii. Kawę wypalamy w ręcznie obsługiwanych maszynach bębnowych w małych ilościach, aby móc otrzymać wyśmienity aromat i aby zawsze była świeża. Zapraszamy do zatopienia się w morzu oferowanej różnorodności i wybrania najlepszego produktu dla siebie bądź swoich bliskich.

Kupując nasze produkty wspierają Państwo jednocześnie naszą działalność misyjną.

Aby skorzystać z promocji należy przy składaniu zamówienia wpisać kod rabatowy: „mm25”. Promocja obowiązuje do 3 listopada 2019 włącznie.

Kliknij i zamów coś dla siebie!

Zobacz także
Wasze komentarze