Alicja Lenczewska/Domena Publiczna

Jezus do nieznanej, polskiej mistyczki: eskalacja zła musi się wypełnić

3 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Pragnę dla was waszego szczęścia, jakiego nikt z ludzi nie jest w stanie sobie wyobrazić i przeczuć mówił Jezus do Alicji Lenczewskiej, nieznanej polski mistyczki i wizjonerki. Jej zapiski zostały pozytywnie zaopiniowane przez biskupów i dopuszczone do druku.  

Alicja Lenczewska urodziła się w 1934 r. i pochodziła z Warszawy, jednak jej rodzice z Małopolski Wschodniej (dzisiejsza Ukraina). Ostatecznie cała rodzina osiedliła się w okolicach Szczecina, gdzie Alicja została wiejską nauczycielką. Uzyskała dyplom studiów pedagogicznych, nauczała prac ręcznych i mechaniki i z czasem została wicedyrektorką liceum pedagogicznego, przygotowującego do pracy w przedszkolu. Zapisała się do PZPR. Jak sama wyznała, jej życie nie miało wtedy nic wspólnego z Bogiem i Kościołem. Wszystko się jednak zmieniło, gdy zaczęła się interesować tematyką ruchów charyzmatycznych. Gdy zmarła jej matka, którą przed śmiercią długi czas się opiekowała, wstąpiła do Odnowy w Duchu Świętym. Gdy w 1985 r. była na rekolekcjach w Gostyniu, stało się coś niezwykłego. Podczas Eucharystii objawił jej się Jezus, z którym mogła normalnie rozmawiać. Od tego czasu aż do śmierci rozmawiała z Jezusem cały czas.  

Jej zapiski przeczytać można w książkach „Świadectwo. Dziennik duchowy” i „Słowo pouczenia”. To w nich zawarte są duchowe rady przekazane jej przez samego Jezusa. W jednym z nich, Alicja Lenczewska pisze: 

Celem działania sług szatana w świecie jest zwiedzenie jak największej liczby dusz i wtrącenie ich do czeluści Złego. Działania ich obejmują wszystkie dziedziny życia ludzkiego od narodzin do ostatnich chwil na tym świecie. Obejmują wszystko, co stworzył Bóg, aby zniszczyć, zniekształcić i rzucić pod nogi Lucyfera żądnego władzy i zemsty na Bogu i Jego stworzeniach.

(…) 

Ja posługuję się Miłością i Prawdą, bo nimi jestem, i prowadzę ku jedności. Mój wróg posługuje się nienawiścią i kłamstwem, które są istotą jego jestestwa, i prowadzi ku rozbiciu. Trzeba zatem przyodziać pełną zbroję duchową, o której mówi św. Paweł (Ef 6,10-18), i odrzucić wszystko, co ma choćby pozór zła.

(…) 

Działania szatańskie obejmują:

  1. Kulturę, sztukę (muzyka, plastyka, literatura), modę, zainteresowania, styl życia, hierarchię wartości (kult materii).

  2. Religię – w jej miejsce wprowadza się religie pogańskie z kultem szatana docelowo, a pośrednio sekty, zabobony, okultyzm, magię itp., satanizm jako kult tzw. dobrego boga, którym jest Lucyfer.

  3. Stosunki społeczne – kontrola i zniewolenie ludzi, globalizm, manipulacja świadomością, powszechna nędza, elita władzy i bogactwa, grabież. Ubóstwienie człowieka – jego możliwości, decydowanie o życiu (stwarzanie i uśmiercanie), dobru i złu. Lecz także odczłowieczanie człowieka przez odarcie go z godności dziecka Bożego, przez poniżanie, upodlanie, gloryfikację zwierząt, manipulowanie i sadyzm.

W innych zapiskach czytamy, że choć na świecie jest Antychryst, Kościół Boga będzie przeżywać wiosnę: 

I nadchodzi świt i wiosna świętego Kościoła, choć jest anty-Kościół i jego założyciel Antychryst. Choć są prorocy Lucyfera i kapłani, i karna armia masonerii, i wiele ogniw i organizacji na ich usługach. I chociaż jest światowy sanhedryn kierujący Kościołem szatana na ziemi (…). Maryja jest Tą, przez którą idzie odrodzenie Kościoła Mojego, by zajaśniał pełnym blaskiem Bożej Świętości. Czas obecny wymaga od dzieci Prawdy heroicznej, wiary, nadziei i miłości. Trzeba rozpoznawać znaki czasu w świetle modlitwy i słowa Bożego i wypełniać wezwania Mojej Matki i wezwania Mojego umiłowanego sługi Jana Pawła II, i modlić się, i pokutować w intencji ocalenia zagubionych dzieci Moich.

Alicja Lenczewska przeżywała spotkania z Jezusem aż do 2010 r., gdy zdiagnozowano u niej raka. Zmarła 5 stycznia 2012 r. w szczecińskim hospicjum.  

Zobacz także
Wasze komentarze