Fot. youtube

Katoflix: film o niezwykłej sile różańca dostępny za darmo!

2 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Film „Teraz i w godzinę śmierci” dowodzi jaką niezwykłą siłę w życiu ma różaniec i zaufanie do Maryi. Do 29 marca na stronie www.katoflix.pl można go obejrzeć za darmo.

Zapowiedział to wczoraj podczas wieczornej modlitwy online ks. Teodor Sawielewicz z profilu facebookowego i kanału YouTube „TeoBańkologia”, z którym modli się różańcem codziennie już ponad 30 tys. osób. – W dobie pandemii widzimy, że ludzie coraz częściej uciekają się do modlitwy różańcowej. Warto więc przypomnieć sobie, jaką ona ma realną moc i wpływ na bieg historii, a to właśnie pokazuje ten film – mówi duchowny.

Podobnie uważa Andrzej Sobczyk z krakowskiego Stowarzyszenia „Rafael”, które wyprodukowało dzieło. – Uznaliśmy, że w obecnej niełatwej sytuacji, jak i coraz większego zainteresowania różańcem, udostępnimy nasz film bez opłat. On umacnia wiarę i chwyta za serce, a to może być bardzo potrzebne podczas konieczności maksymalnego ograniczenia wyjść z domu – tłumaczy.

Podróż po świadectwach

Jak dodaje, film „Teraz i w godzinę śmierci” to podróż tak geograficzna, jak i duchowa. – Podróż po świadectwach osób z całego świata, które mnie osobiście bardzo umacniają. Bardzo bym chciał, aby w tej trudnej kondycji świata, widzowie na jego podstawie potrafili rozpalić swe serca na nowo i odnaleźć właściwą drogę poprzez spokój i miłość – podkreśla Sobczyk.

Na stronę KATOFLIX zaprasza br. Leszek Szura SDS. – Przekaz filmowy może być bardzo skuteczny i dlatego zapraszamy, by zobaczyć jak różaniec może działać w różnych życiowych sytuacjach i podzielić się jego wartością z innymi, zwłaszcza z tymi którzy może przeżywają kryzys wiary – zachęca.

Film „Teraz i w godzinę śmierci” przedstawia historie ludzi z różnych stron świata – osób, w których życiu różaniec i zaufanie do Maryi odegrało niezwykłą rolę. Na ekranie widzimy kobietę z Nigerii, która porwanie oraz tortury zadawane przez grupę Boko Haram przeżywa tylko dzięki modlitwie, amerykańskiego żołnierza, który raniony w brzuch z różańcem w ręku dociera do medycznego śmigłowca czy też migawki z ukraińskiego Majdanu, gdzie kobiety rozdawały walczącym mężczyznom różańce. Patronat medialny nad filmem sprawowała Katolicka Agencja Informacyjna.

>>> Katolicki Netflix wystartował. Serwis Katoflix już dostępny dla odwiedzających

Zobacz także
Wasze komentarze