fot. pixabay.com

Zdjęcie modlącego się lekarza w szpitalu za zarażonych podbija Internet [ZDJĘCIE]

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Pomimo trudności w wykonywaniu mojej profesji będę nadal pomagał wielu chorym ludziom, którzy błagają o pomoc, ponieważ pracuję dla Boga. Będę pracować tak długo, jak długo On da mi siłę – mówi lekarz, anestezjolog Néstor Ramírez Arrieta z Kolumbii, którego zdjęcie podczas modlitwy podbija Internet. 

„To zdjęcie mojego wielkiego przyjaciela i brata, lekarza anestezjologa Nestora Ramíreza, łamie mi serce. On, jak wielu lekarzy, znosi niekończące się zmiany i bardzo intensywną presję emocjonalną, której wielu z nas nie byłoby w stanie znieść. Mimo to w krótkich chwilach odpoczynku wyjmuje swój różaniec i poświęca się modlitwie. Chociaż różnimy się sposobem, w jaki się modlimy, czy ktoś może wątpić w to, że BÓG go słyszy?” – czytamy na tablicy facebookowej  jego przyjaciela, pastora Luis Alberto Gallego.

>>> Watykan o pandemii: to lekcja kruchości życia

Zdjęcie, które mu zrobił ma już prawie 9 tys. udostępnień i prawie 2,5 tys. polubień. Dla portalu Aleteia lekarz powiedział:

Nie mam wątpliwości, że Bóg słyszy nasze modlitwy. To, co najbardziej podobało się [Jezusowi], to uzdrawianie chorych, a ja jestem świadkiem Jego codziennej obecności. On działa przez moje ręce. Proszę go, aby wykorzystał moją służbę uzdrawiania, tym bardziej teraz, gdy przechodzimy przez tak trudną sytuację.

Zobacz także
Wasze komentarze