Raper Drake i „Boży plan” [WIDEO]

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Drake – jeden z najpopularniejszych raperów w Stanach Zjednoczonych – w swoim najnowszym teledysku „God’s Plan” rozdał milion dolarów. W ten sposób chce zwrócić uwagę na to, że trzeba pomagać, każdy na miarę swoich możliwości.

Pojawiły się głosy krytyki, że tak popularnemu artyście, łatwo ot tak rozdać tyle pieniędzy i że jest to działanie nastawione na rozgłoś. Więcej jednak było opinii pozytywnych. To przecież właśnie między innymi artyści powinni nas inspirować do rzeczy wielkich i potrzebnych!

Jak mówi sam raper, to najważniejszy teledysk w jego karierze. Najnowszy teledysk wzbudzał ogromne emocje jeszcze przed swoją premierą! Drake wstrząsnął Miami, pojawiając się w różnych częściach miasta i kręcąc klip. Rozdał przy tym najróżniejszym osobom prawie MILION dolarów! Muzyk kręcił teledysk m.in. w jednym z liceów w Miami. W podziękowaniu za udostępnienie mu miejsca, raper przekazał szkole… 25 tysięcy dolarów! Poza tym, dodatkowe 50 tysięcy trafiło jako stypendium naukowe do jednej z uczennic i do twórców szkolnej gazetki.

fot: kadr teledysku „God’s Plan”

Kręcąc „God’s Plan” Drake odwiedził też jeden z okolicznych supermarketów, gdzie zapłacił za zakupy wszystkich klientów przebywających akurat w sklepie. 50 tysiącami dolarów wspomógł również miejskie schronisko dla kobiet. Nie dziwi więc, że Amerykanie wręcz kochają Drake’a. Raper bardzo często pokazuje swoje wielkie serce i hojność. Teledysk God’s Plan zachwycił nie tylko fanów rapera. Swoją bardzo pochlebną opinią podzielił się na Instagramie Justin Bieber: „Bracie, masz wielkie serce” – napisał.

Teledysk God’s Plan nie tylko pokazuje wyjątkową wędrówkę Drake’a po Miami. Video kończy się bardzo ważnym apelem. Drake przypomina, że każdy powinien dbać o swoją matkę. Wideo ma już ponad miliardy wyświetleń.

Raper Drake i „Boży plan” [WIDEO]
6 (100%) 1 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze