2 kwietnia

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące 2 kwietnia

Polska

Dziś o 21:37 zapal święcę w oknie. Wspólna modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Potrzebujemy siebie nawzajem, by wspólnie, za wstawiennictwem świętego papieża, wołać do miłosiernego Boga i błagać Go, by ustała pandemia koronawirusa

Czytaj dalej
Wiadomości

Hubert Piechocki: zdawałem maturę z Janem Pawłem II

W kwietniu 2005 r. miałem 19 lat. Jak każdy młody człowiek w tym wieku – przygotowywałem się do egzaminu dojrzałości.

Czytaj dalej
Kościół

Film „Karol Wojtyła – Jan Paweł II”. „Miał odwagę zmienić dla nas świat” – czyta Krystyna …

Rok 2020 ogłoszony jest rokiem papieża Polaka, ze względu na 100. rocznicę jego urodzin. W związku z tym szczególnym czasem

Czytaj dalej
Kościół

Kard. Dziwisz: słowa Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” nabierają dziś nowego znaczenia

Programowe słowa pontyfikatu św. Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” nabierają dziś nowego znaczenia w obliczu zagrożenia, przed jakim stanął

Czytaj dalej
Kościół

Modlitwa do Jana Pawła II o rozwiązanie trudnych spraw. Dziś mija 15 lat od Jego śmierci

Modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II może być wielką pomocą dla nas, a równocześnie okazją do tego, żeby w

Czytaj dalej
Kościół Jan Paweł II

2 kwietnia 2020 – 15. rocznica śmierci Jana Pawła II. Zmiany w obchodach rocznicy

– 15 lat po śmierci Jana Pawła II, w szczególnie trudnym dla społeczeństwa i wspólnoty międzynarodowej czasie, odbędzie się wirtualne

Czytaj dalej