Fot. pixabay.com

Teologia w Internecie

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Oprócz niestacjonarnych studiów magisterskich z teologii Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie oferuje tym, którzy z powodu pracy zawodowej czy miejsca zamieszkania nie mogą często przyjeżdżać na uczelnię, ich formę mieszaną, tzw. blended learning.

Jak poinformowało biuro prasowe archidiecezji warszawskiej, Papieski Wydział Teologiczny (PWT) proponuje tym osobom sześcioletnie studia kształcenia na odległość. Studenci uczestniczą w trzech pięciodniowych sesjach w ciągu roku, a pozostałe materiały otrzymują za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Uczelnia rozpoczęła już rekrutację na ten kierunek i zaprasza kandydatów, których nurtują pytania o sens i cel życia, lub zastanawiają się nad tym, kim jest Bóg, próbują Go poznać, pogłębić swoją wiedzę i zyskać nowe umiejętności. To propozycja również dla tych, którzy w przeszłości marzyli o studiach teologicznych, ale wcześniej nie mieli możliwości, aby je zrealizować.

Przedstawiciele PWT podkreślają, że studia w systemie blended learning adresowane są do zainteresowanych teologią, mieszkających daleko od Warszawy lub poza granicami Polski. Wśród studentów i absolwentów są osoby m.in. z Niemiec, Włoch, Francji, Anglii, Szwajcarii, Grecji, Białorusi, Ukrainy, a nawet z Australii.

Więcej na platformie: e-pwtw.pl

Zobacz także
Wasze komentarze