TVP: nowy program katolicki „Studio Raban”

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

„Studio Raban” tworzą młodzi dla młodych – mówi Michał Kłosowski, autor programu młodzieżowego Redakcji Audycji Katolickiej TVP.

Premierowy odcinek programu wyemitowany został dziś godz. 11.30 na antenie TVP 1. Studio Raban to nowy format Telewizji Polskiej, skierowany do młodzieży. Co tydzień, w soboty, w telewizyjnej Jedynce o 11:50 Anna Soporek i Michał „Pax” Bukowski będą rozmawiać z ciekawymi ludźmi i pytać o sprawy ważne dla młodych. W programie spotkamy się m.in. z Biskupem Markiem Solarczykiem, zobaczymy jak wygląda praca misjonarzy i usłyszymy, jak Bóg może uratować życie. 

– Pomysł na program zrodził się z doświadczenia i obserwacji rzeczywistości – mówi KAI autor, Michał Kłosowski, wcześniej związany m.in. z Komitetem Organizacyjnym ŚDM Krakowie – „Studio Raban” tworzą młodzi dla młodych. Przez 20 minut chcemy zainspirować i zmotywować do działania. Tych, którzy nie zdążą na emisję programu w Telewizji Polskiej, zapraszamy do sieci, program dostępny będzie też na vod.tvp.pl i w mediach społecznościowych. 

Nad realizacją techniczną czuwa wydawca Paweł Jeż, program tworzony jest pod opieką ks. Macieja Makuły SDB, szefa Redakcji Audycji Katolickich TVP. Program „Studio Raban” i przygotowania kolejnych wydań można obserwować w mediach społecznościowych: www.facebook.com/StudioRabanTVP, twitter.com/StudioRabanTVP, www.instagram.com/StudioRabanTVP

Fot. Facebook

Zobacz także
Wasze komentarze