USA: po huraganie nawet siostry karmelitanki chwyciły za piły [WIDEO]

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Usuwanie zniszczeń po przejściu huraganu Irma, jednego z największych huraganów w historii Stanów Zjednoczonych, wymaga dużo pracy i czasu.

Dlatego ta pobożna siostra biega na prawo i lewo, by jak najszybciej uwinąć się z tym, co jest do zrobienia.

Siostra Małgorzata Anna, karmelitanka, z arcybiskupa Coleman F. Carroll High School została zauważona przez funkcjonariusza policji, kiedy wcinała drzewa, aby usunąć je z drogi. Policjant zrobił jej film i kilka zdjęć. Departament policji w Miami-Dade podzielił się tym nagraniem i zdjęciami na swojej stronie na Facebooku. Na post zareagowało ponad 17 000 użytkowników.

Policjant, który miał przyjemność spotkać siostrę Małgorzatę Annę powiedział, że te akty życzliwości przypominają nam, że jesteśmy jedną społecznością! Dziękuję Siostrze i wszystkim sąsiadom, którzy wspólnie pracują nad przywróceniem normalnego życia!

„Droga została zablokowana, nie mogliśmy przejść”, powiedziała w wywiadzie. „I widziałam, jak ktoś utknął w błocie i prawie zsuwa się z drogi. Była taka potrzeba, a ja miałam narzędzia, więc chciałam pomóc”. Dalej powiedziała: „Uczymy uczniów: rób to, co możesz, aby pomóc. To była okazja, w której dzięki Bogu mogłam coś zrobić”.

USA: po huraganie nawet siostry karmelitanki chwyciły za piły [WIDEO]
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze