Alfa i Omega

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Zapraszamy na Alfę i Omegę – mocne i aktywne rekolekcje na koniec roku. Podsumowanie 2018 i wejście w 2019 rok!

Nasze rekolekcje ewoluują! Podobnie jak ostatnio proponujemy podsumowanie roku w oparciu o tematykę Festiwalu Życia! Jak by nie było, spotykamy się prawie równo pół roku po festiwalu w Kokotku – największym wydarzeniu w naszym roku formacyjnym. Te rekolekcje są szansą na ponowne spotkanie w świetnym gronie i festiwalowej atmosferze, ale z pogłębionymi treściami.

Zaczynamy od jubileuszowej Mszy za NINIWĘ 28.12, a od 29.12 bierzemy się do roboty. W programie wątki duchowe, modlitwa, refleksja, ale też praktyczne warsztaty i świetna zabawa – sylwester festiwalowy! Tradycyjnie już po rekolekcyjnym wyciszeniu pora na głośną muzę, dobre jedzenie i taniec do upadłego!

Kiedy? 28–31.12

Rozpoczęcie 28 grudnia o godz. 18, a zakończenie zabawą sylwestrową.

Zapisy: do poniedziałku 9.17

O zgłoszenia prosimy zarówno osoby indywidualne, jak i grupy. Prosimy też zaznaczyć, czy chodzi o same rekolekcje, czy również o zabawę sylwestrową!

Prowadzi: o. Tomasz Maniura

Gdzie? Kokotek, OCM NINIWA

Koszt: 100 zł + koszt zabawy sylwestrowej (100 zł)

Uczestnicy, którzy nie są pełnoletni, muszą dostarczyć ojcu prowadzącemu zgodę opiekunów na uczestnictwo w rekolekcjach Alfa i Omega. Zgodę można pobrać ze strony internetowej: www.niniwa.org/kontakt/zgoda-opiekunow/.

Zobacz także
Wasze komentarze