Nowa Dêba (woj. podkarpackie), 12.08.2017. Miejsce zdarzenia na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dêbie, 12 bm. W wypadku piêtrowego autokaru firmy PolskiBus relacji Warszawa-Rzeszów, do którego dosz³o nad ranem, rannych zosta³o prawie 30 osób. (zuz) PAP/Darek Delmanowicz ***Zdjêcie do depeszy PAP pt. Podkarpackie/ W wypadku autokaru rannych zosta³o prawie 30 osób***

Wypadek autokaru na Podkarpaciu

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Prawie 30 osób zostało rannych w wypadku autobusu relacji Warszawa-Rzeszów, do którego doszło w sobotę nad ranem w Nowej Dębie (Podkarpackie) – poinformowała Anna Klee z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Dodała, że ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca zahaczył o latarnię i wjechał do rowu, po czym pojazd przewrócił się na bok „Piętrowym autobusem firmy Polski Bus podróżowało ok. 80 osób. Do szpitali trafiło 29 osób. Na miejscu wypadku był m.in. helikopter pogotowia lotniczego. Kierowca pojazdu 58-letni mężczyzna był trzeźwy” – zaznaczyła Klee.

Wypadek wydarzył się przed godziną 6 na drodze krajowej nr 9. Trasa jest zablokowana, policja szacuje, że utrudnienia potrwać mogą jeszcze ok. 2 godzin.

Wypadek autokaru na Podkarpaciu
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze