Zaczęliśmy żyć genialnie!

3 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Hasło największego wydarzenia rozwoju osobistego nie zostało wybrane przypadkowo. Podczas Kongresu DUCHOWO / GENIALNIE / GLOBALNIE, który odbył się 25 i 26 stycznia 2018 roku w najpiękniejszym Centrum Kongresowym w Polsce – ICE Kraków, prelegenci dostarczyli swoim słuchaczom potężną dawkę motywacji, refleksji nad życiem oraz wiele pomysłów na własny biznes i inwestycję w rozwój zawodowy i osobisty.

– SZLACHETNA PACZKA to największy społeczny startup w Polsce i dowód na to, że patrzenie przez pryzmat szans, a nie ograniczeń, prowadzi do sukcesu! Droga do niego zawsze jest trudna, pełna problemów i porażek. Siła, którą można pokonać przeszkody, nie płynie z zewnątrz, ale od środka. To wydarzenie, które przemienia! ZACZNIJ ŻYĆ GENIALNIE! – powiedział podczas Kongresu ks. Jacek WIOSNA Stryczek, twórca SZLACHETNEJ PACZKI.

Kuluarowy networking, wystąpienia poświęcone motywacji i zwiększaniu efektywności, rewelacyjna dyskusja o tym, jak technologie wpływają na nasze życie z udziałem praktyków z Facebooka, Microsoftu i Allegro, raport Natalii Hatalskiej o roli przewidywania przyszłości w biznesie czy wystąpienie Angeliki Chrapkiewicz-Gądek, która opowiedziała o swojej chorobie, codziennym zmaganiu z nią, wyprawie na Rysy i o tym, że nie warto żyć przeszłością, a marzenia są po to, by zamieniać je w rzeczywistość – to wszystko działo się podczas Kongresu. Każdy z mówców przekazał uczestnikom część swojej niebanalnej historii oraz doświadczenia. Wszyscy prelegenci zgodnie odpowiedzieli, że sukces to ciężka praca, wytrwałość i wdzięczność.
Zdecydowanie warto brać udział w tego typu kongresach, dlatego że prelegenci, którzy są zapraszani na takie spotkania dzielą się swoją historią, wiedzą merytoryczną i wiem, że dobór prelegentów jest tak skonstruowany, żeby z różnych dziedzin, pokazać publiczności jak najwięcej możliwości do inspiracji. To dobra inwestycja w jeden albo dwa dni swojego życia, aby być tu i teraz i nauczyć się jak żyć genialnie! – powiedział Jakub B. Bączek, mówca motywacyjny oraz trener mentalny polskiej kadry skoczków narciarskich.

SPORT UP 2018

Podczas Kongresu DUCHOWO / GENIALNIE / GLOBALNIE nie zabrakło również sportowców, z którymi SZLACHETNA PACZKA współpracuje od wielu lat. Prelekcje wygłosili Magdalena Fularczyk- Kozłowska, Karolina Pilarczyk, Marek Cieślak oraz Marek Plawgo. Każdy z nich na co dzień mierzy się z wyzwaniami i udowadnia, że wygrana w zawodach to lata treningów, silna wola i ogromna porcja motywacji. W ramach sportowej części Kongresu DGG, uczestnicy byli świadkami rywalizacji konkursowej na najlepszy sportowy startup roku. Do konkursu przystąpiło 37 świeżo powstałych firm, ocenianych przez jury: Wojciecha Szaniawskiego, prezesa ARSKOM, Jaro Bieleckiego, twórcę Runmagedonu, oraz Jakuba Marczyńskiego, dyrektora kreatywnego SZLACHETNEJ PACZKI. Zwycięskim projektem okazał się startup RezerwujSport.pl z Wrocławia.
Drużyna SZLACHETNEJ PACZKI

SZLACHETNA PACZKA w ramach Kongresu połączyła ludzi pełnych pasji, gotowych do tego, by faktycznie zacząć żyć genialnie. Drużynę SZLACHETNEJ PACZKI tworzą m.in.: Arskom, Runmagedon, Allegro Charytatywnie, Facebook czy Microsoft. Allegro ma niesamowitą skalę działania, Allegro ma bardzo dużą liczbę użytkowników i przez to ma naprawdę duże możliwości w kwestii pomagania. Dlatego właśnie stworzyliśmy platformę Charytatywni, dzięki której wszelkie organizacje pożytku publicznego mogą w łatwy sposób zbierać pieniądze. Allegro pomaga pomagać, bo to jest w naszych zasadach, czujemy taką potrzebę i to nie tylko z takiej perspektywy zarządu, ale również pojedynczy ludzie, angażują się w wolontariat pracowniczy i organizują Szlachetną Paczkę. – powiedziała Paulina Kazimierska odpowiedzialna za CSR w Allegro. Kongres DUCHOWO-GLOBALNIE-GENIALNIE to kolejna odsłona realizacji idei mądrej pomocy. SZLACHETNA PACZKA od lat konsekwentnie wprowadza ją w życie, działając przez cały rok i pomagając na wiele sposobów. Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl i Ty też dowiedz się, jak się zaangażować.

Zaczęliśmy żyć genialnie!
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze