23 urodziny Radia Emaus w tramwaju linii nr 23

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Już piątek, 23 marca Radio Emaus świętuje 23 urodziny. Z tej okazji redakcja przygotowała specjalny program oraz moc atrakcji i nagród dla swoich słuchaczy.

Urodzinowe obchody zaczynają się już w poniedziałek, 19 marca. Codziennie, aż do piątku, o godz. 9:40 można wziąć udział w urodzinowym konkursie. Do wygrania jest wyjątkowa pielgrzymka po krajach bałkańskich organizowana przez biuro podróży Wratislavia Travel.

W dniu urodzin, 23 marca emitowany będzie specjalny program realizowany we współpracy z MPK Poznań. Redakcję Radia Emaus spotkacie w urodzinowej bimbie numer 23 kursującej od Alei Marcinkowskiego do Starołęki w godz. 10-14. Na pokładzie konkursy z nagrodami, warsztaty balonowe, porady dietetyka oraz opowieści o Poznaniu.

O 17:00 odbędzie się Msza św. z kaplicy radiowej pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ulicy Zielonej 2 w Poznaniu celebrowana przez bp. Damiana Bryla. Tuż po niej porywający koncert utworów pasyjnych w wykonaniu Poznańskiego Chóru Kameralnego Towarzystwa Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Transmisja Mszy św. jak i koncertu na antenie Radia Emaus.

Zobacz także
Wasze komentarze