Aktor prosi o modlitwę za żonę

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Alżbeta Lenska przeszła operację mózgu, o czym poinformował mąż aktorki Rafał Cieszyński. Na Instagramie podziękował internautom za wsparcie, o które prosi również jego żona. „Prosimy o modlitwę” – czytamy na instagramowym profilu gwiazdy.

Nic nie wskazywało na to, że Alżbeta Lenska przejdzie poważną operację. Aktorka jeszcze kilka dni temu publikowała zdjęcia na na portalu społecznościowym. Tym większym zaskoczeniem okazała się informacja, że gwiazda seriali „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość” czy „Ojciec Mateusz” trafiła do szpitala. Informację o stanie zdrowia aktorki podał jej mąż, Rafał Cieszyński. Za pośrednictwem jej Instagrama poprosił internautów o modlitwę za zdrowie żony.

Zdjęcie: Alżbeta Lenska, fot: Instagram

„Widzę, ile wiadomości przychodzi od Was… Prowadziła swój Instagram systematycznie i szanowała każdego, kto do niej napisał. Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. PROSIMY O MODLITWĘ” – czytamy na Instagramie.

Jak widać, modlitwa to najlepsze, co możemy podarować w takiej chwili. Dobrze, że są ci, którzy wierzą w jej siłę. Dołączamy się do życzeń i modlitwy. Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska są małżeństwem od 2007 roku. Mają dwoje dzieci, 7-letnią córkę Zofię i 5-letniego syna Antoniego.

Aktor prosi o modlitwę za żonę
Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze