Bożonarodzeniowe życzenia pary prezydenckiej [WIDEO]

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz; polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin – mówi prezydent Andrzej Duda w życzeniach z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Radości i optymizmu życzy pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda.

„Życzymy Państwu, aby betlejemska gwiazda zaświeciła dla Państwa bliskich, dla przyjaciół i sąsiadów. Dla całego naszego Narodu. Niech ten uroczysty wieczór polskie domy wypełnia serdecznością i wyrozumiałością, i otwartością. Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz. Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin” – powiedział prezydent w opublikowanym w sobotę nagraniu wideo.

Pierwsza dama życzy radości i optymizmu „zarówno dzisiaj, podczas dzielenia się opłatkiem przy wigilijnym stole, jak i przez cały następny rok”.

Para prezydencka szczególne życzenia kieruje do wszystkich rodziców wychowujących dzieci. „Zadbajmy o to, by następne pokolenia mogły żyć w Polsce spokojnej, bezpiecznej i sprawiedliwej” – mówi prezydent.

„Oby ta wyjątkowa świąteczna atmosfera trwała także na co dzień – również wtedy, kiedy już wrócimy do pracy i zwykłych obowiązków. Wesołych, spokojnych świąt” – podkreśliła pierwsza dama.

Bożonarodzeniowe życzenia pary prezydenckiej [WIDEO]
6 (100%) 1 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze