epa05901808 Dortmund’s Marco Reus (C) warms up during the training session of Borussia Dortmund in Dortmund, Germany, 10 April 2017. Borussia Dortmund will play against AS Monaco in the UEFA Champions League quarter final, first leg soccer match on 11 April 2017 in Dortmund. EPA/FRIEDEMANN VOGEL Dostawca: PAP/EPA.

Dortmund: wybuch obok przejeżdżającego autokaru Borussii

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Do groźnego incydentu doszło przed dzisiejszym meczem Ligi Mistrzów w Dortmundzie. Obok przejeżdżającego autokaru zespołu Borussii Dortmund doszło do wybuchu. Ucierpiał jeden z piłkarzy, Marc Barata.

Wybuch, do którego doszło około 10 km od stadionu w Dortmundzie był na tyle silny, że w autokarze wypadły szyby. Ranny został jeden z piłkarzy, Marc Barata. Skaleczyła go szyba. Hiszpanowi jednak nic nie zagraża. Ma rozciętą rękę i przebywa w szpitalu na obserwacji. Mecz Borussia Dortmund – AS Monaco został odwołany.


Na stadionie jest redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”, Michał Pol.


W autokarze obecny był również reprezentant Polski, Łukasz Piszczek. Obrońca nie odniósł obrażeń i wraz z kolegami z zespołu wrócił do hotelu. – Jak przejeżdżaliśmy obok miedzy autami a płotem wybuchła bomba. Wszystko ok. Bartra ma rozciętą rękę. W szpitalu – taką wiadomość Łukasz Piszczek przesłał dziennikarzowi „Przeglądu Sportowego”.

Ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów Borussii z Monaco został odwołany i przeniesiony na środę na godz. 18.45.

fot. EPA/FRIEDEMANN VOGEL 

Dortmund: wybuch obok przejeżdżającego autokaru Borussii
6 (100%) 2 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze