Fot. Paweł Krzemiński

Drugie rekolekcje online z o. Antonello. Pierwsza edycja przyciągnęła 40 tys. osób

2 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Przez dwa dni, online, do tego całkowicie bezpłatnie rekolekcje o Duchu Świętym prowadzić będą ojcowie Antonello Caddedu, Pedro Morias oraz misjonarze z Przymierza Miłosierdzia. Poprzednie rekolekcje, o miłosierdziu, miały 40 tys. odsłon w serwisie YouTube.

– Po rekolekcjach przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego dostaliśmy wiele informacji, za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ludzie doświadczyli spotkania z Bogiem i podejmowali decyzje o zmianie życia. Pomimo tego, że uczestniczyli w rekolekcjach online, to ich doświadczenie Boga było realne i autentyczne. Chcemy to kontynuować, by każdy mógł odnowić swoją wiarę i powrócić do żywej, pełnej miłości relacji z Bogiem – mówi Rafael, misjonarz Przymierza Miłosierdzia.

„Powrót do pierwszej miłości” to temat zaczerpnięty z Apokalipsy św. Jana. – Chcemy razem z całym Kościołem wołać o Ducha Świętego – zapowiada o. Pedro Morias, przełożony wspólnoty w Polsce.

Przez dwa dni, w sobotni wieczór 30 i w niedzielę 31 maja, będzie można wysłuchać konferencji, wspólnie się modlić uwielbiając Boga. Będzie też modlitwa o wylanie darów Ducha Świętego, które ten przygotował dla Kościoła i każdego człowieka. W niedzielę będzie także Eucharystia online.

– Najważniejsze jest byś był razem z nami sercem. Bóg Ojciec obiecał, że jeśli dwaj lub trzej będą razem wołać w imię Jezusa, to Ojciec pośle Ducha Świętego. Będziemy razem wołać o Ducha Świętego i On zstąpi na każdego z nas ze swoimi darami i charyzmatami – zaprasza ojciec Antonello Cadeddu, jeden z założycieli Przymierza Miłosierdzia.

Przymierze Miłosierdzia jest prywatnym stowarzyszeniem wiernych, zatwierdzonym przez arcybiskupa w São Paulo w Brazylii. Głównym celem Przymierza Miłosierdzia jest bycie wyrazem miłości miłosiernej w świecie. Dlatego stowarzyszenie angażuje się w pomoc najuboższym materialnie i duchowo. Misjonarze na wzór Maryi oddają swoje życie Bogu, by nieść Ewangelię wszędzie, także poprzez nowe media.

Rekolekcje są całkowicie bezpłatne. Aby jednak wziąć w nich udział należy zapisać się przez formularz na stronie https://przymierzemilosierdzia.pl/zeslanie-ducha-swietego/ Organizatorzy prześlą link, pod którym będzie można dołączyć do rekolekcji online.

>>> Jak pomagają święci? Opowiada charyzmatyk o. Antonello Cadeddu [WIDEO]

Zobacz także
Wasze komentarze