El. ME 2020: Polska wygrywa z Izraelem 2:1

16 listopada na stadionie Teddy odbyło się spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Reprezentacja Polski pokonała Izrael 2:1. Bilans dotychczasowych spotkań z reprezentacją Izraela był dla Biało-Czerwonych zachęcający:

Reprezentacja Polski wystąpiła w następującym składzie

Już sam początek spotkania był dla Polaków bardzo zachęcający. Grzegorz Krychowiak strzelił pierwszego gola już w 4 minucie meczu.

Taki stan rzeczy utrzymał się już do końca pierwszej połowy. Kolejny celny strzał, 10 minut po rozpoczęciu się drugiej części meczu, oddał Krzysztof Piątek.

Przed samym końcem spotkania Biało-Czerwonych spotkało małe zaskoczenie – utracili gola po strzale reprezentanta Izraela, Dabbura. Po doliczonych 7 minutach do podstawowego czasu spotkania, Polacy odtrąbili sukces wygrywając 2:1, stając się tym samym liderem grupy.