fot. oblaci.pl

Kokotek: spotkanie komisji medialnej prowincji

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

W Oblackim Centrum Młodzieży w Kokotku odbyło się spotkanie komisji medialnej prowincji. Głównym tematem spotkania było zaopiniowanie prowincjałowi i jego radzie ewentualnego stworzenie aplikacji mobilnej dla oblatów Polskiej Prowincji, która mogłaby jednocześnie być udostępniona szerszemu gronu odbiorców.

Do udziału w dyskusji zaproszono grafików i informatyków z Kokotka. Oprócz powyższej tematyki omawiano bieżące sprawy medialne, związane z funkcjonowaniem oblatów w świecie medialnym, m.in: dokumentu o obecności zakonników w social mediach, czy inicjatywach, związanych ze 100-leciem prowincji.

fot. Paweł Gomulak OMI

Członkowie komisji mieli okazję zwiedzić centrum duszpasterstwa młodzieżowego, które jest w trakcie prac remontowych. Warto zaznaczyć, że gospodarze miejsca podjęli gości kultową grą w „piłkarzyki” – wynik okazał się niekorzystny dla “Kokotkowiczów” – ulegli 1:3 ekipie misyjne.pl.

>>> Kokotek pełen życia

Komisje powoływane przez prowincjała z radą mają charakter doradczy. Ich członkami są oblaci zaangażowani w poszczególne dzieła. W skład komisji medialnej wchodzą: Koordynator Medialny Polskiej Prowincji, oblaci związani z mediami – m.in. redaktor naczelny “Misyjnych Dróg” i portalu “misyjne.pl” oraz dwie osoby świeckie, które ściśle współpracują z oblatami w dziele ewangelizacyjnym naszej prowincji.

Zobacz także
Wasze komentarze