celebryci nie wstydzą się Jezusa

Domena Publiczna

Oni nie wstydzą się Jezusa

2 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Wielu polskich celebrytów i znanych w przestrzeni publicznej osób, otwarcie mówi o swojej wierze w Boga. To tylko niektórzy z nich….

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk

YouTube

Jestem osobą wierzącą, staram się pogłębiać wiedzę w tym kierunku, staram się być przede wszystkim jak najlepszym człowiekiem, a nie tylko dobrym atletą. Nie ma co ukrywać, że nie jest to łatwe w obecnych czasach, bowiem świat potrafi być mocny i brutalny. Staram się być jak najlepszym człowiekiem i jak najlepszym chrześcijaninem. Wiara i Bóg odgrywają bardzo ważną rolę w moim codziennym życiu. Nie tylko prywatnym, ale i zawodowym. Przed walkami modlę się. Dzięki temu zyskuję ogromny spokój i skupienie. To mnie niesie ku zwycięstwu. Proszę Boga o odnalezienie w sobie siły, by nie dotknęło mnie zwątpienie, a nie o pokonanie przeciwniczki. 

Paweł Domagała

paweł domagała

YouTube

Nie ma co ukrywać, że jestem osobą wierzącą i to też ma wpływ na to, jak żyję. Zawsze, kiedy staję przed trudnym wyborem, rozeznaję go po chrześcijańsku

Michał Koterski

michał koterski

YouTube

Bóg zawsze był blisko mnie, tylko ja byłem daleko od niego. Zażywałem narkotyki od czternastego roku życia, przez dwadzieścia lat. Pokończyłem wszystkie możliwe ośrodki leczenia uzależnień. I po tych wszystkich terapiach doszedłem do momentu, w którym wszystko straciłem (…). W końcu przyszedł taki dzień, że uklęknąłem i powiedziałem tak prosto z serca i szczerze: „Boże, zabierz mi tę obsesję brania, a zrobię wszystko, żeby już nigdy nie wrócić do narkotyków”. I tak się stało, przestałem odczuwać głód narkotykowy. Poczułem radość!

Paulina Chodkowska

Paulina Chodkowska

YouTube

Wiara jest dla mnie odniesieniem, na niej budujemy naszą rodzinę. Jak mam więc nie opowiadać o tym, co jest naszą siłą i szczęściem, bez opowiadania o Bogu?

Piotr Kowalczyk, „TAU”

piotr kowalczyk tau

YouTube

Nie wstydźmy się tego, że modlimy się przed posiłkiem, przed jazdą samochodem. Nie wstydźmy się, że chodzimy do Kościoła, że wierzymy w Boga, żyjemy w czystości, spowiadamy się. Droga do nieba jest jedna. Przestańmy być opieszali, przestańmy zwracać uwagę na to, co powiedzą inni. Nie mamy być katolikami tylko w niedzielę. Mamy być katolikami w pełnej rozciągłości, na cały etat.

Tomasz Wolny

tomasz wolny

Domena Publiczna

Czy Kościół popełnia grzechy? Niestety tak. Czy wśród Duchownych zdarzają się czarne owce? Zapewne. Czy sprawcy zła, cierpień i ludzkich tragedii powinni być ponieść konsekwencje? Bezwzględnie. Jednak prawdziwy Kler oglądam, a nawet spotykam co najmniej w każdą niedzielę. I każdemu polecam te prawdziwą wersję tej historii, która trwa ponad 2 tysiące lat. A jej bohaterom dziękuję!

Muniek Staszczyk

Muniek Staszczyk

Wikipedia

Według mnie to co proponuje Kościół jest dużo ciekawsze niż to, co proponuje popkultura (…). Podstawą [życia – przyp. red.] są sakramenty. One pogłębiają wiarę. Co z tego, że jest wielu głupich księży? Możemy się oczywiście kwasić w nienawiści do pedofilii i tak dalej, ale od tego są sądy. Powinniśmy skupiać się na tym, co dobre, a tego w Kościele jest cała masa. Nie wiem, gdzie byśmy dziś byli, jako Polacy, gdyby nie Kościół.

Zobacz także
Wasze komentarze