Panama: ruszyła oficjalna strona ŚDM

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Adres oficjalnej strony internetowej ŚDM Panama 2019 to: panama2019.pa. Witryna uruchomiona wczoraj przez Komitet Organizacyjny ŚDM Panama 2019 będzie zawierała informacje dotyczące przygotowań do spotkania młodzieży.

Podobnie, jak w przypadku poprzednich edycji ŚDM, oficjalna strona internetowa będzie służyła przekazywaniu informacji, a następnie rejestracji pielgrzymów i wolontariuszy kolejnej edycji spotkania młodych. Docelowo, uruchomiona wczoraj strona panama2019.pa będzie funkcjonowała w pięciu oficjalnych językach spotkania: hiszpańskim, angielskim, francuskim, włoskim i portugalskim.

Informacje w języku polskim, a także wszelkie wiadomości dotyczące polskich przygotowań do 34. ŚDM Panama 2019 można znaleźć na stronie internetowej kierunekpanama.pl, redagowanej przez zespół Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM, który współpracuje z panamskimi organizatorami i koordynuje przygotowania polskiej młodzieży do udziału w kolejnej edycji ŚDM.

Wydarzenia Centralne ŚDM Panama 2019 odbędą się w dn. 22-27 stycznia 2019 r. pod hasłem „Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!” (Łk 1,38). Poprzedzą je Dni w Diecezjach, które odbędą się w dn. 17-21 stycznia 2019 na terenie Panamy, Kostaryki i Nikaragui.

Panama: ruszyła oficjalna strona ŚDM
3.6 (60%) 1 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze