Mecz, piłka nożna

PAP/Leszek Szymański

Polacy zremisowali ze Szkocją

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zremisowała w czwartkowym towarzyskim meczu ze Szkocją 1:1. Bramkę dla naszych rywali w 68. minucie strzelił Kieran Tierney. Wyrównanie dał nam Krzysztof Piątek po trafieniu z rzutu karnego w 93. minucie meczu.

Podopieczni nowego selekcjonera, Czesława Michniewicza, nie błysnęli zbyt dobrą formą. Po trudnym i mało atrakcyjnym meczu Polacy zremisowali z reprezentacją Szkocji 1:1. W spotkaniu nie wystąpił Robert Lewandowski, który odpoczywał przed wtorkowym meczem barażowym.

Wyrównanie naszej reprezentacji dał Krzysztof Piątek po pewnym trafieniu z rzutu karnego. Faul w polu karnym naszych rywali miał miejsce w trzeciej, ostatniej, doliczonej minucie spotkania.