Przedsiębiorstwo w duchu św. Maksymilian Kolbe

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Międzynarodowe rekolekcje dla przedsiębiorców w duchu nauczania św. Maksymiliana Marii Kolbego organizują 10-14 września polskie Towarzystwa Biznesowe i StartupNaMaxa.pl. Nauki rekolekcyjne wygłoszą kard. Raymond Leo Burke i ks. Przemysław Drąg.

StartupNaMaxa.pl to inicjatywa polskich przedsiębiorców, którzy starają się o ogłoszenie polskiego franciszkanina patronem przedsiębiorców i startupów. Petycja w tej sprawie, podpisana przez 1200 osób, trafiła w grudniu do Ojca Świętego Franciszka i do Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych.

Konferencje (po angielsku) wygłoszą: Amerykanin kard. Raymond Leo Burke, były prefekt Najwyższego Trybunału Sygnatury Apostolskiej, i Polak ks. Przemysław Drąg, dyrektor Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin. Z uczestnikami rekolekcji spotka się także jałmużnik papieski abp. Konrad Krajewski.

„Stykając się z katolickimi przedsiębiorcami spoza Polski mamy wrażenie, że tracą oni nadzieję i patrzą na Polskę w szczególny sposób. Chcemy dodać im otuchy i zarazić ich dynamizmem św. Maksymiliana oraz wciągnąć we współpracę. Marzy nam się wspólnota – międzynarodowa wspólnota przedsiębiorców, czyli tych, którzy są szczególnie powołani do zmieniania świata” – mówi Maciej Gryszka, założyciel Towarzystw Biznesowych i inicjatywy StartupNaMaxa.pl.

Więcej informacji na stronie http://www.startupnamaxa.pl/rekolekcje-na-maxa-w-rzymie

Zobacz także
Wasze komentarze