fot. Materiały autora

Już niedługo premiera książki „W klasztorze. Mucha nie siada”

2 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

25 czerwca odbędzie się oficjalna premiera najnowszej książki młodego autora Mateusza Muchy pt. „W klasztorze. Mucha nie siada”. Chcesz poznać świadectwo życia i wiary młodego człowieka, zgłębić znaczenie słów „Jezu, ufam Tobie” i dowiedzieć się, co znaczy nawrócenie osoby wierzącej? To pozycja dla Ciebie!

Jak podkreśla sam autor:

„W klasztorze. Mucha nie siada” to historia życia i wiary młodego człowieka, który pokazuje, jak ważne są w naszej codzienności słowa „Jezu, Ty się tym zajmij” wypowiadane prosto z serca – zwłaszcza wtedy, gdy wali się świat.

Jednocześnie znajdziemy tam ciekawą refleksję i spojrzenie nawróconej osoby wierzącej na temat Kościoła, wiary, Boga i szczególnego dla Mateusza Muchy miejsca – bazyliki wraz z klasztorem na Świętej Górze koło Gostynia, gdzie posługują księża filipini i, jak twierdzi, każdego dnia dzieją się niezwykłe rzeczy. Chcesz wiedzieć, jakie? Koniecznie sięgnij po tę książkę!

Self-publishing

Samodzielna publikacja to kolejny wyróżnik tej książki. Na czym polega? Spieszymy z wyjaśnieniem! Mateusz, chcąc wyjść poza utarty schemat wydawania, zrywając tym samym z wydawniczym monopolem, zdecydował się podjąć trud i samodzielnie doprowadzić do druku swojej książki.

fot. Materiały autora (kliknij, aby przejść do sklepu)

To kropla w morzu wszystkich dostępnych publikacji. Dzięki takiej formie publikowania autor ma pełną kontrolę nad całym procesem wydawniczym, mogąc dopracować i mieć wpływ na każdy detal wieńczący jego pracę, gwarantując przy tym najwyższą jakość, często przewyższającą książki wydawane w sposób tradycyjny.

Mucha nie tylko w klasztorze

Mateusz miał okazję opowiedzieć o swojej książce 15 czerwca w programie telewizyjnym TVP „Studio Raban”. Oto zapowiedź rzeczonego odcinka:

Całość znajdziesz tutaj.

Jeżeli interesują cię szczegółowe kulisy powstania książki i samego self-publishingowego procesu wydawniczego, to możesz 27 czerwca o 20:00 na antenie Radia Emaus usłyszeć opowiadającego o tym Mateusza, który zna ten temat od podszewki.

Przekonaj się tak jak oni

Książkę polecają bp Marek Solarczyk – Przewodniczący Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży KEP oraz Mateusz Banaszkiewicz – członek Kabaretu Młodych Panów. Zresztą zobacz:

Książka została objęta patronatem medialnym dwumiesięcznika „Misyjne Drogi” oraz portalu misyjne.pl.

Znajdziesz ją także w naszym sklepie (klikając w obrazek).

Zobacz także
Wasze komentarze