Poznański Festiwal Kryminału „Granda” [RECENZJA]

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Ale Granda! 

W dniach 22–24 września 2017 r. odbędzie się już trzecia edycja Poznańskiego Festiwal Kryminału „Granda” pod hasłem: Tajemnica – Wina – Kara. 

Trzydniowe spotkanie miłośników powieści z zagadką kryminalną będzie odbywało się mnóstwo spotkań, prezentacji i warsztatów.  

 

Nie będzie to jedynie spotkanie z książkami i pisarzami, choć oczywiście wieczorów autorskich nie zabraknie. Najciekawiej zapowiadają się warsztaty tematyczne szeroko związane z tematem kryminału. Przewidziano nawet premiery książek przygotowanych specjalnie z myślą o festiwalu. Można będzie odwiedzić Zakład Medycyny Sądowej czy bunkier dowodzenia Obroną Cywilną miasta Poznania ze schronem przeciwatomowym, powstały w latach pięćdziesiątych XX w. pełne tajemnic Muzeum Poznańskiego Czerwca ’56 i inne ciekawe miejsca. 

 

Główne wydarzenia koncentrować się będą w dwóch miejscach: w Starej Gazowni i w Auli Artis. Spotkania autorskie i warsztaty przeprowadzone zostaną w szkołach, bibliotekach i księgarniach nie tylko w Poznaniu, ale także w okolicznych miejscowościach. 

 

 

http://new.festiwal-granda.pl/ 

Oceń ten artykuł

Zobacz także
Wasze komentarze