French Open

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące French Open

Sport

Koniec marzeń Igi Świątek. Polka przegrała z Marią Sakkari

Iga Świątek, obecnie najlepsza polska tenisistka przegrała w ćwierćfinałowym meczu turnieju French Open w Paryżu. Polka została pokonana przez Greczynkę

Czytaj dalej
Wiadomości

Iga Świątek już w ćwierćfinale French Open

W poniedziałkowy wieczór Iga Świątek pokonała Martę Kostyuk z Ukrainy w czwartej rundzie tegorocznego French Open. Obrończyni tytułu jest już

Wiadomości iga świątek

Niesamowity popis Igi Świątek w deblu. Tenisistki dokonały czegoś nieprawdopodobnego

Jak podaje portal onet.pl, Iga Świątek grając w parze z Bethanie Mattek-Sands wygrały 5:7, 6:4, 7:5 z parą Su-Wei Hsieh

Sport

Iga Świątek już w czwartej rundzie Roland Garros

Iga Świątek podtrzymała swoją passę i kolejny raz na kortach Rolanda Garrosa wygrała bez starty seta. W trzeciej rundzie tegorocznego

Wiadomości

French Open 2021: Iga Świątek pokonała Rebeccę Peterson 2:0

Jesienią Iga Świątek zachwyciła wszystkich wygrywając jeden z turniejów wielkiego szlema – French Open. Także i w tym roku startuje

Sport

Paryż: Iga Świątek z sukcesem zaczyna kolejny French Open

Iga Świątek rozpoczęła rywalizację w kolejnej edycji French Open. Polska zawodniczka jesienią wygrała francuski turniej zaliczany do Wielkiego Szlema. Czy

Wiadomości

Iga Świątek wróciła z Paryża do Polski [ZDJĘCIA]

Około 23:20 na warszawskim lotnisku Okęcie wylądował samolot z Paryża, na pokładzie którego była Iga Świątek, zwyciężczyni French Open. Co

Sport

Iga Świątek wygrała French Open! [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Iga Świątek wygrała French Open. Świątek pokonała w finale Sofię Kenin 6:4 i 6:1. To wydarzenie bez precedensu i wielki

Sport

Iga Świątek rozpoczęła walkę o zwycięstwo we French Open! [RELACJA]

Czy już za kilkadziesiąt minut będziemy cieszyć się ze zwycięstwa Igi Świątek we French Open? Jest na to duża szansa.

Sport

Poznaliśmy rywalkę Igi Świątek w sobotnim finale French Open [ZDJĘCIA]

Petra Kvitova przegrała z Sofią Kenin 4:6, 5:7 w drugim półfinale wielkoszlemowego turnieju French Open. W sobotę na kortach Rolanda

Sukces Igi Świątek. Polka zagra w finale French Open! [ZDJĘCIA]

Wielki sukces polskiej tenisistki. Iga Świątek pokonała Argentynkę Nadię Podoroską (6:2, 6:1) i awansowała do finału French Open! Dotarcie do