medal

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące medal

Kościół

Aktor, sportowiec, biskup, działaczka społeczna. Wręczono Medale św. Brata Alberta [+GALERIA]

Bp Damian Muskus OFM, Agnieszka i Krzysztof Globiszowie, Adam Małysz oraz Anna Chojczak odebrali w Krakowie Medale św. Brata Alberta.

Czytaj dalej
Wiadomości

12 medali dla polskiej reprezentacji na 37. Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych

12 medali: 4 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe zdobyła polska reprezentacja na 37. Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i

Wiadomości

Watykan sprzedaje srebrne medale na pomoc Ukrainie

Państwo Watykańskie sprzedaje od dzisiaj srebrne medale, z których całkowity dochód przeznaczony będzie na papieskie dzieła charytatywne na rzecz narodu

Papież Franciszek otrzymał… złoty medal olimpijski!

Podczas audiencji generalnej w Watykanie z papieżem Franciszkiem spotkała się delegacja włoskich sportowców, którzy uczestniczyli w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020

Sport

Tokio: mamy złoto! Renata Śliwińska z rekordem w pchnięciu kulą

Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio zaskakują sukcesami polskich zawodników. W sobotę złoty medal przyniósł występ Renaty Śliwińskiej. Polka zdobyła go w pchnięciu kulą

Wiadomości

Kolejny złoty medal dla Polski na igrzyskach paraolimpijskich w Tokio!

W skoku w dal Karolina Kucharczyk zajęła pierwsze miejsce uzyskując wynik 6,03 m. To drugi złoty medal Kucharczyk na paraolimpiadzie.

Sport

Piękna noc paraolimpijczyków. Dwa złota i brąz dla Polski!

Polscy paraolimpijczycy triumfują w Tokio! Minionej nocy zdobyli trzy kolejne medale. Złote krążki wywalczyły biegaczka Barbara Bieganowska-Zając i debel tenisistek:

Przerwa

Burmistrz ugryzł złoty medal olimpijski, więc… MKOl wymieni go na nowy

Władze japońskiego miasta Nagoja otrzymały tysiące skarg na zachowanie burmistrza, który na spotkaniu z softbalistką Miu Goto ugryzł jej złoty

Sport

Tokio 2020: kolejne medale dla polskich sportowców! Złoto dla Anity Włodarczyk!

Anita Włodarczyk w fantastycznym stylu zdobyła złoto Igrzysk Olimpijskich w Tokio! Rzutem na odległość 78,48 m zapewniła sobie tytuł mistrzyni

Sport

Tokio 2020: olimpijskie złoto studenta Wydziału Teologicznego UKSW

Student komunikacji medialno-marketingowej na UKSW Dariusz Kowaluk zdobył w Tokio olimpijskie złoto w sztafecie mieszanej 4 x 400 m. Nie

Sport

Tokio 2020: znakomity występ polskich kajakarek! Mamy srebrny medal

Polskie kajakarki Karolina Naja i Anna Puławska zdobyły srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w finale wyścigu na dystansie 500 metrów. Wygrały

Sport

Tokio 2020: mamy pierwszy medal dla Polaków!

Polskie wioślarki zdobyły pierwszy dla reprezentacji Polski medal na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020! Srebro wywalczył zespół „czwórki” w składzie: Agnieszka