#medal

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące #medal

Wiadomości

Ks. prof. Andrzej Szostek uhonorowany medalem 75-lecia Misji Jana Karskiego

Medal 75-lecia Misji Jana Karskiego odebrał w sobotę w Łodzi wybitny polski filozof-etyk, ksiądz profesor Andrzej Szostek, uczeń i doktorant

Czytaj dalej
Wiadomości

Polak otrzymał papieski medal „Pro Ecclesia et Pontifice”

Piotr Cywiński, dyrektor Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau odebrał dziś w Warszawie krzyż „Pro Ecclesia et Pontifice”. W imieniu Franciszka medal przekazał

Wiadomości

Mamy kolejny medal! Polki zajęły drugie miejsce w sztafecie 4×400 m

Polska sztafeta kobiet w finale biegu na dystansie 4×400 metrów zajęła drugie miejsce i zdobyła srebrny medal Mistrzostw Świata w

Oblaci

Medal 100-lecia KUL dla o. Wacława Hryniewicza OMI

Z okazji 100. rocznicy istnienia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, Rada Wydziału Teologii uhonorowała zasłużonych pracowników uczelni

Wiadomości

Misjonarka z Cieszyna odebrała Medal „Benemerenti”

Medal „Benemerenti” w kategorii za zasługi w dziele misyjnym, przyznany przez Komisję Episkopatu Polski ds. Misji, odebrała 3 czerwca w

Wiadomości

Medal Brata Alberta dla Pierwszej Damy i Kuby Błaszczykowskiego!

Małżonka Prezydenta RP – Agata Kornhauser-Duda – została uhonorowana w poniedziałek Medalem św. Brata Alberta, przyznawanym za niesienie pomocy osobom