tenis ziemny

Zobacz wszystkie wpisy dotyczące tenis ziemny

Świat

Zacięty pojedynek Hurkacza. Polak w 1/8 finału turnieju w Madrycie

Rozstawiony z numerem ósmym Hubert Hurkacz pokonał Niemca Daniela Altmaiera 6:4, 7:6 (7-2) i awansował do 1/8 finału tenisowego turnieju

Czytaj dalej
Świat

Świetny mecz Igi Świątek. Jest w półfinale turnieju WTA 1000 w Dubaju [+WIDEO]

Iga Świątek pokonała Qinwen Zheng w ćwierćfinale turnieju WTA 1000 w Dubaju. Polka rozprawiła się z Chinką w dwóch setach

Świat

Sukces Polaka na Australian Open. Jan Zieliński triumfował w grze mieszanej [+GALERIA]

Jan Zieliński w parze z tenisistką z Tajwanu Su-Wei Hsieh triumfowali w grze mieszanej wielkoszlemowego turnieju Australian Open w Melbourne.

Świat

Iga Świątek w ćwierćfinale Rolanda Garrosa

Niespodziewany koniec meczu 1/8 finału Rolanda Garrosa. Iga Świątek awansowała do ćwierćfinału po tym, jak w pierwszym secie skreczowała (oddała

Świat

Magda Linette w ćwierćfinale Australian Open!

Sensacja stała się faktem! Magda Linette wygrała z Caroline Garcią, czwartą rakietą rankingu WTA 7:6(3), 6:4 i awansowała do ćwierćfinału

Kościół

Rozpoczęły się halowe mistrzostwa Polski księży w tenisie ziemnym

W archidiecezji poznańskiej w dniach 7-8 lutego odbywają się Halowe Mistrzostwa Polski Księży w Tenisie Ziemnym. Do Poznania przybyli kapłani

Wiadomości

Iga Świątek awansowała do półfinału Australia Open

Polska tenisistka Iga Świątek wygrała trzysetowy pojedynek z estońską zawodniczką Kaią Kanepi. Dzięki temu zwycięstwu jako druga polka, po Agnieszce

Sport

Tokio 2020: Hubert Hurkacz przegrał mecz. Polak żegna się z igrzyskami

Hubert Hurkacz kończy swój udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Polak niespodziewanie przegrał mecz z Brytyjczykiem Liamem Broadym w II

Sport

Tokio 2020: koniec marzeń o medalu dla Magdy Linette

Polska tenisistka Magda Linette przegrała dwukrotnie w turnieju olimpijskim tenisa ziemnego w Tokio i żegna się z dalszym udziałem w

Sport

Sensacja w Wimbledonie! Hubert Hurkacz pokonał Rogera Federera

Hubert Hurkacz w imponującym stylu pokonał wielką gwiazdę tenisa Rogera Federera i zagra w półfinale Wimbledonu. Fenomenalne zwycięstwo Polaka podbiło