fot. Misjonarze Oblaci

fot. Misjonarze Oblaci

Wesprzyj misjonarzy walczących z wirusem

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Choć może to mniej zauważalne, epidemia koronawirusa nie spowalnia. Problem ten dotyka przede wszystkim kraje misyjne, w których szczególnie mocno odczuwalne są skutki nagłej fali zachorowań. Misjonarze pracujący na miejscu pomagają jak mogą, jednak to nasze wsparcie jest w stanie umożliwić im niesienie tej pomocy. Wspierając misje, wszyscy możemy szybciej zażegnać epidemię i kryzys wywołany jej skutkami.

Brak dostępu do leków, możliwości podjęcia pracy oraz izolacja, a w ostateczności i brak pożywienia – wszystko to wpływa na pogłębianie się problemów już istniejących w krajach misyjnych. Rządy ubogich krajów Trzeciego Świata nie są w stanie zapewnić swoim obywatelom odpowiedniej pomocy w czasie trwającej epidemii koronawirusa. Miejscowi muszą samemu radzić sobie z tymi problemami. Każdego dnia wytrwale pomagają im w tym żyjący wśród nich misjonarze . Jednak ich środki także są ograniczone. Jednak to my wszyscy jesteśmy w stanie pomóc im zmniejszyć tragiczne skutki szerzącej się epidemii koronawirusa poprzez akcję wsparcia misjonarzy walczących z wirusem.

Jesteś gotowa/gotowy pomóc?

Wystarczy, że ofiarujesz dowolną ofiarę na pomoc misjonarzom, którzy każdego dnia walczą z koronawirusem wspierając najuboższych.

>>> KLIKNIJ I WPŁAĆ BEZPOŚREDNIO<<<

lub zrób przelew na:

Numer konta:
18 1020 4027 0000 1202 0031 7198

Dane adresowe:
Prokura Misyjna
ul. Ostatnia 13
60-102 Poznań

Tytuł przelewu:
Misjonarze walczą z wirusem

Pamiętaj, że wspierając misje, wszyscy możemy szybciej zażegnać epidemię i kryzys wywołany jej skutkami.

Więcej informacji o nieustannej walce misjonarzy z koronawirusem znajdziesz w najnowszym wydaniu dwumiesięcznika „Misyjne Drogi”

Zobacz także
Wasze komentarze