fot. KGP

Zaginęło dziecko, ojciec nie żyje. Policja apeluje o pomoc

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego. Chłopiec wyjechał z ojcem w nieznanym kierunku. Ojciec chłopca nie żyje – rzucił się pod pociąg. Dziecko może potrzebować pomocy!

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji od północy grodziscy policjanci poszukują, zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim dziecka. Wczoraj, około 17.00 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Po czterech godzinach, przed 21.00 policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje.

fot. KGP

Do tej pory nieznane jest natomiast miejsce pobytu dziecka. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Apel Policji

Policja zwraca się do wszystkich osób o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują  policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce poinformowała rosyjskie media, że Dawid Żukowski, zaginiony pięciolatek z Grodziska Mazowieckiego jest obywatelem Rosji. Policja kontynuuje poszukiwania dziecka; służby proszą o wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu chłopca. – Wydział konsularny ambasady monitoruje sytuację i jest w stałym kontakcie z polską policją, która prowadzi poszukiwania – przekazał TASS-owi rzecznik ambasady Federacji Rosyjskiej Władimir Aleksandrow.

Zobacz także
Wasze komentarze