Delegat KEP ds. Emigracji apeluje ws. Alfiego Evansa

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Niech każdy z nas dołączy do tych, którzy bronią prawa do życia dziecka i prawa rodziców do decyzji o pozostawieniu go przy życiu. Otaczajmy modlitwą Alfiego i wszystkich, którzy decydują o jego losie! – zaapelował w czwartek bp Wiesław Lechowicz, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej.

Bp Wiesław Lechowicz cytuje w swoim apelu list od pewnej matki, która zwraca się do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.

„Razem z tym dzieckiem umiera nasz cywilizowany świat! Wielka Brytania jest Waszym domem… niech pozostanie Wielka… Błagam brońcie Tego dziecka!!!” – napisała. Bp Lechowicz przytacza te słowa i apeluje, by każdy dołączył do tych, którzy bronią prawa do życia 2-letniego Alfiego Evansa.

Publikujemy treść apelu:

Apel Delegata KEP ds. Emigracji ws. Alfiego Evansa

Dzisiaj otrzymałem list od pewnej matki w związku z sytuacją dwuletniego dziecka Alfie Evansa. Zwraca się ona z apelem do Polaków żyjących w Wielkiej Brytanii: „Razem z tym dzieckiem umiera nasz cywilizowany świat! Wielka Brytania jest Waszym domem… niech pozostanie Wielka… Błagam brońcie Tego dziecka!!!”.

Niech każdy z nas dołączy do tych, którzy bronią prawa do życia dziecka i prawa do decyzji jego rodziców o pozostawieniu go przy życiu.

Otaczajmy modlitwą Alfiego i wszystkich, którzy decydują o jego losie!

bp Wiesław Lechowicz

Przewodniczący Komisji KEP ds. Polonii i Polaków za Granicą
Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej

Fot. mlodzi.ekai.pl

Delegat KEP ds. Emigracji apeluje ws. Alfiego Evansa
6 (100%) 1 ocen.

Zobacz także
Wasze komentarze