Fot. DM

Cud w Argentynie? Matka Boża roni krwawe łzy

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Mieszkaniec miasteczka San Jose de Metan w Argentynie w sierpniu tego roku twierdził, że figura Najświętszej Maryi Panny (Rosa Mystica) płakała krwawymi łzami. Frias Mendoza mówił, że Maryja odwiedziła go we śnie, a następnego dnia figura Maryi, którą miał w domu, zaczęła płakać krwawymi łzami. Figura została przeniesiona do miejscowego kościoła.

Wielu ludzi podchodziło do tego sceptycznie aż do teraz. Okazało się, że kolejna osoba odnotowała niezwykły płacz Matki Boskiej. Jak się okazuje, to już 38. raz z rzędu.

ASEGURAN QUE HOY LA VIRGEN DE LA ROSA MÍSTICA VOLVIÓ A LLORAR LÁGRIMAS DE SANGRE EN LA CASA DE LA FAMILIA FRÍAS DE NUESTRA CIUDAD…

Opublikowany przez Código Abierto METÁN Środa, 28 listopada 2018

 

Rosana Mendoza Frias, matka czworga dzieci i właścicielka figury, powiedziała, że ​​dostała ją w prezencie po poronieniu prawie dziesięć lat temu. Powiedziała, że ​​figura Maryi ostatnio płakała przez siedem minut, gdy modliła się za swoją chorą matkę. Frias twierdzi również, że odkąd figura zaczęła płakać, doszło do kilku cudów.

– Zniknął guz o wielkości ośmiu centymetrów, a policjant, który omal nie zginął podczas wypadku, cudem przeżył – mówi kobieta. – Zawsze mówię ludziom, że to zależy od wiary, a nie od nas. Bóg daje cuda przez Matkę Boską – dopowiedziała.

Odkąd udokumentowano ten cud, 30 osób zbiera się od poniedziałku do piątku, aby modlić się przed figurą pod przewodnictwem miejscowego księdza.

Zobacz także
Wasze komentarze