Fot. cathopic

Dołącz do nas! Odprawimy za ciebie 5 mszy świętych dziennie

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Dołącz do grona „Przyjaciół Misji”! Oprócz uczestniczenia w wielkim zadaniu niesienia innym Słowa Bożego będziesz miał również zapewnione wielkie duchowe wsparcie misjonarzy oblatów! Codziennie 5 misjonarzy będzie składało twoje intencje na ołtarzu w czasie Eucharystii, nawet w najdalszych zakątkach świata.

Każdy chrześcijanin jest odpowiedzialny za ewangelizację. Ponad cztery miliardy ludzi nie znają Chrystusa. Nie chcemy być obojętni: przyłącz się do Przyjaciół Misji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej – zostań misjonarzem. Przez modlitwę, ofiarowane Bogu cierpienia i radości, przez dobre uczynki i materialną pomoc dla potrzebujących będziesz uczestniczył w głoszeniu Ewangelii najbardziej opuszczonym. Jako przyjaciel misji staniesz się modlitewnym i materialnym zapleczem misjonarzy i misjonarek, którzy opuścili rodzinny kraj w celu zdobywania nieśmiertelnych dusz dla Chrystusa.

Każdy Przyjaciel Misji ma zapewnione mocne duchowe wsparcie. Wszyscy przeżywamy wiele trudności, nie ma większego wsparcia i bardziej skutecznego lekarstwa niż msza święta.

>> Dołącz do grona Przyjaciół Misji Oblackich <<<

Osoby, należące do „Przyjaciół Misji”, mają udział w zasługach całego Zgromadzenia zakonnego, a szczególnie misjonarzy pracujących we wszystkich częściach świata, dlatego:

– każdego dnia odprawia się 5 Mszy św. za „Przyjaciół Misji” żyjących i zmarłych;

– przyszli misjonarze oraz oblaci na całym świecie modlą się za żyjących i zmarłych „Przyjaciół Misji”;

– Przyjaciele Misji Oblackich mogą korzystać pod zwykłymi warunkami z odpustów zupełnych przysługujących zgromadzeniu: w dniu zgłoszenia się do Przyjaciół Misji, 19 marca (św. Józefa) i w święta Matki Bożej.

Kliknij i dołącz do grona Przyjaciół Misji Oblackich

Cele działalności Przyjaciół Misji Oblackich:

– duchowe wspieranie misjonarzy oblatów w głoszeniu Ewangelii;

– wspólnotowa i indywidualna modlitwa w intencji misji i powołań misyjnych;

– ofiarowanie Bogu swoich cierpień i radości oraz dobrych uczynków na rzecz misji.

Dziękujemy za wszelkie dobrowolne ofiary składane na rzecz misji.

Zobacz także
Wasze komentarze