„Napełniaj” Gospel Joy płytą roku „Chrześcijańskiego grania” 

<1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu.

Co roku sklep z muzyką, strona internetowa i festiwal „Chrześcijańskie granie” ogłasza konkurs na płytę roku. Wśród ubiegłorocznych debiutantów znalazły się bardzo silne zespoły i wykonawcy solowi, obecni na chrześcijańskiej scenie od dłuższego czasu.

W tej ogromnej konkurencji, dzięki głosom słuchaczy, zwyciężyła płyta „Napełniaj” poznańskiego chóru Gospel Joy. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Musiał i jej album „błogo”, a trzecie SECiM i „Bóg Adonai”.

Gospel Joy to energiczny, dynamiczny i radosny chór śpiewający muzykę gospel w języku angielskim i polskim. Chór istnieje od 1997 r. i występuje z pełnym składem instrumentalnym: klawisze, gitara basowa, perkusja. Chórzyści są grupą przyjaciół, dla których główną inspiracją jest Bóg i Jego Słowo. Koncerty Gospel Joy są wyjątkowe, podczas każdego występu publiczność włącza się, śpiewając wraz z chórem proste piosenki gospel, co tworzy rewelacyjną atmosferę. 

Równolegle część dziecięca zespołu, „Kids Gospel Joy” wydała swoją płytę „Powołani”. Także to wydawnictwo zbiera bardzo dobre recenzje za entuzjazm, radość, zaangażowanie, a także dziecięcą świeżość i radość.  

Zobacz także
Wasze komentarze